Отзывы о нас

Отзывы

Нас рекомендуют

Наприкінці минулого року розглядали різні варіанти навчання сина у європейському ВУЗі. Саме ця компанія надала найповнішу інформацію та різні варіанти, найбільш детально роз'яснили всі нюанси - це допомогло у головному - зробити вибір! А далі пішла тісна співпраця.

Протягом року команда покроково вела нас до мети! Справді, команда професіоналів! Є ціль - немає перепон! Навіть незважаючи на війну, жодних затримок з боку компанії не було. Робота чітка і злагоджена! І навпаки, компанія з розумінням ставинась до всіх наших труднощів, які виникали через воєнний стан та завжди йшла назустріч.

Окрема вдячність за організацію курсів словацької мови. Пані Беата професійно, відповідально, цікаво і доступно проводила уроки. Це дуже допомогло швидше адаптуватись у новому іншомовному середовищі.

Щира вдячність Олені, Анастасії та Беаті за їхню працю.

Рекомендую!

Nadya Ivasyuta
23.11.2022

Для отримання освіти в Європі скористався послугами Postupai.com. Всім рекомендую!!! Фахівець компанії надав багато інформації щодо обрання професії та вибору ВУЗу. Сину було надано репетитора для вивчення словацької мови, з яким заняття проходили дуже цікаво та легко. Фахівці компанії якісно та своєчасно виконували свої обов'язки. У контракті ми вказали дві професії, за якими син хотів отримати освіту. Одна з професій вимагала здачу іспиту. Фахівці компанії допомогли з організацією та складанням іспиту на території України. Документи подавали у 2 ВУЗи та у обидва поступили))) Згідно контракту сина зустріли у Словаччині та "за руку" водили по всім необхідним інстанціям. Син задоволений. За що їм велика подяка!!!

Игорь Бирюков
24.11.2022
Звернулася за допомогою зі вступом у Словаччину до компанії. З самого початку мала повну інформацію про роботу Postupai. Наш менеджер Анастасія підготувала пакет документів та договір , ретельно пояснюючи наші наступні кроки, допомогали з вибором навчального закладу, супроводжувала нас до вступу. Також нам були запропоновані курси словацької, з прекрасним викладачем пані Беатою, заняття були цікаві та допомогли Валерії вивчити мову. Павло та Олена професіонали своєї справи, супроводжували мою доньку на всіх етапах: вступ(подача документів, зв'язок з навчальними закладами), оформлення страховки, банківської картки, поселення в гуртожиток, вибір предметів та складання розкладу занять, реєстрація в студенти та в поліції. Завжди на зв'язку і готові надати допомогу. Дуже вдячні за ваш труд, підтримку , зусилля, які ви доклали до успіху нашого вступу. Бажаємо компанії процвітання, невичерпної енергії, нових ідей та блискучих перспектив, чудового настрою і добрих колег!!!
Катерина Сытник
20.11.2022
Павел и Алёна, спасибо за Ваш профессионализм! Все сопровождение в поступлении сына было на высшем уровне. Постоянно чувствовалась помощь и поддержка в это нелегкое время. Спасибо Вам!!!
Alesya Victory
20.11.2022
Дрбрий вечір Альона! У нас усе справді добре,я бачу,що Насті подобається,дуже зацікавленна спеціальністю,знайшла друзів,їй легко і комфортно і це приємно спостерігати.Я вам безмежно вдячна,саме ви підсказали нам цей факультет і вона з рештою його вибрала..Завдяки вашій роботі і відповідальності все пройшло легко,швидко,професійно і результативно!!! Ми сама ніколи б не справилась у чужій країні ,а з вами навіть не відчули цього)Чудовий гуртожиток,цікавий факультет,постійна ваша підтримка🤗Знаю,що це лише початок,що треба здати сесію,щоб якісь підсумки підводити,але дуже хочу і вірю,що усе вдастся!
Наталія Гаврилюк
25.11.2022

Вдячна команді ,особливо Павлу та Олені за процес вступу моєї дитини до вищого навчального закладу Словаччини!

Ви дуже відповідальні та надійні , за що я вам, дякую!

Навіть коли нам не дістався гуртожиток , Паша допоміг нам в пошуку квартири ...

Це люди компетентні в всіх питаннях які стосуються вступу. Подача документів до закладу , на ВНЖ , комісія , відкриття банківського рахунку , навіть допомога в придбанні Словацької мобільної сімки...

Дякую вам за вашу людяність!

Рекомендую!!!!

Татьяна Олефиренко
07.11.2022
Завдяки професійній команді, вступ відбувся швидко і без проблем. Окрема подяка Олені та Павлу.
Pavel Lobach
08.11.2022
Я, дуже вдячна команді "Поступайко", а особливо Павлові та Анастасії за проведену ними роботу для вступу в Словацкий університет мого сина. Павле дуже Вам дякую за те, що Ви підказали нам чудового репетитора Словацкої мови, за те, що Ви постійно допомагали з документами, і вирішували інші питання. Рекомендую Вас як спеціалістів, що добросовісно виконують свої обов'язки.
Ира Ирина
04.11.2022
Рекомендую ребята отзывчивые , огромное спасибо Павлу помог по многим вопросам спасибо огромное
Эдуард Угневой
04.11.2022
Огромное спасибо Павлу, он сделал все и даже сильно больше того что входит в договор. Сопровождали на всех этапах, не насаживали тех услуг которых не надо, отзывчивая команда. Я очень рад что работал с ними. Решали все вопросы которые возникали. Ребят вы крутые, продолжайте дальше Советую и буду советовать вас всем.
Денис Харченко
24.10.2022